یک هفته ضمانت بازگشت کالا :

در صورتی‌که محصولی خریداری شده دارای اشکال فنی باشد، تا یک هفته محصول قابل بازگشت خواهد بود البته توجه داشته باشید که مشمول شرایط زیر است و حتما باید به آن توجه کنید.

اشکالات فنی: اگر بعد از دریافت محصول، متوجه شدید که محصول دارای ایراد فنی می‌باشد، بدین مفهوم که زدگی یا پارگی داشته باشد (پارگی در پارچه، چاپ انجام شده دارای زدگی باشد مانند اینکه قسمتی از پارچه که باید چاپ داشته باشد، انجام نشده است)، نداشتن حلقه های فلزی در قسمت پانچ، ابعاد نادرست باشد، رنگ پریدگی داشته باشد، مغایرت در مدل انتخابی داشته باشد، می‌توانید محصول را ظرف مدت حداکثر یک هفته با شرایطی که اعلام می‌کنیم برای ما برگشت دهد.


نحوه ارسال کالایی که قصد برگشت آن را دارید:

    لطفاً قبل از هر اقدامی، از طریق بخش ارتباط با ما، برای هماهنگی های برگشت کالا، با ما تماس بگیرید.
    از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً، خودداری کنید.
    برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه کالای اصلی، ارسال شود.
    برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
    درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی را تهیه کنید و به شماره تلگرام ما ارسال کنید.
    در صورتی که ساکن سایر شهرها غیر از تهران هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
    اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل‌گرفتن کالا، با ما تماس بگیرید.
    از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.
    بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

تهران ، نواب جنوب ، اتوبان شهید چراغی ، خیابان غلامرضایی ، بعد از مترو زمزم جنب شیرینی الف شماره 54